Hakkımızda

                1972 yılında meslek hayatına başlayan şirketimizin kurucularından ve ustası olan Mustafa OĞURCAN’ın sektörde edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimlerini sizlerle doğrudan paylaşabilmek için 2017 yılında oğullarıyla birlikte S&S Ahşap Tasarım şirketi kurulmuştur. Sektörde 45 yıl boyunca birçok büyük ve küçük projelerin hayata geçmesinde başrol oynayan fakat sizlerle tanışma fırsatı bulamayan ustalarımızın tecrübesiyle özel projelerinizi istek ve arzunuza göre şekillendirmek amacıyla S&S Ahşap Tasarım ünvanı altında sizlerle buluşmuş bulunmaktayız.  

 

Özellikle hareketli mobilya konusunda uzmanlaşmış kadromuzla Otel, Cafe, Bar, Restoran, ev mobilyası ve Mimari projeler üzerine tecrübelerimizi arada aracı olmadan direk ustasının elinden sizlere sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda hayallerinizdeki mobilyaları gerçeğe dönüştürmek isteği ile kurumsal ve bireysel müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

S&S Ahşap Tasarım olarak hedefimiz mobilya sektöründe farklılık yaratıp, ustasının elinden tek bir firma ile muhatap olma lüksünü sizlere sunarak sorunlarınıza çözüm üretebilmektir.

Geleceğe bakışımız ve sorunlarınıza ürettiğimiz çözümler sayesinde Ahşap’a hayat vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutup sektörde sizlerle birlikte emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.